Nagrody Indie Spirit , ceremonia wręczenia nagród filmom niezależnym jest dedykowana wyłącznie niezależnym twórcom filmowym. ten 37. Nagrody Filmowe Independent Spirit Awards ogłosili listę nominacji w różnych kategoriach 14 grudnia.
Ogłoszenie zostało ogłoszone przez Beanie Feldstein, Regina Hall i Naomi Watts podczas wideokonferencji.
Czytaj dalej, aby poznać pełną listę nominowanych do nagrody Indie Spirit Awards 2022!
Indie Spirit Awards 2022: Sprawdź pełną listę nominacji
Zwycięzcy Nagród Duchowych wybranych przez członków Film Independent zostaną uhonorowani nagrodami w dniu 6 marca 2022 . Wydarzenie zostanie wyemitowane w dniu IFC w Stanach Zjednoczonych.
Filmy, których budżet nie przekracza 22,5 miliona dolarów, kwalifikują się do nagrody. W ciągu ostatnich kilku lat The Spirits rozszerzyło swój zasięg i obejmuje teraz także produkcje telewizyjne.
Teraz jest świetny czas, aby przypomnieć Ci, że powinieneś dołączyć #FilmNiezależny lub odnów swój #Członkostwo do 21 grudnia (w przyszłym tygodniu!) na nominację #przesiewacze oraz #GŁOSOWAĆ dla #SpiritAwards happening niedziela, 6 marca @IFC ! Dowiedz się więcej + dołącz lub odnów dzisiaj: https://t.co/DBGk8zqkbq pic.twitter.com/MoqybHSdyc
— Film Independent (@filmindependent) 14 grudnia 2021
W tym roku ceremonia wręczenia nagród odbędzie się osobiście, ponieważ w zeszłym roku odbyła się praktycznie z powodu COVID-19.
Poniżej pełna lista nominowanych w różnych kategoriach:
Najlepszą cechą
Do Chiara
dawaj, dawaj
Zagubiona córka
Nowicjusz
Zola
Najlepszy reżyser
Janicza Bravo, Zola
Maggie Gyllenhaal, Zaginiona córka
Lauren Hadaway, Nowicjusz
Mike Mills, chodź, chodź
Ninja Thyberg, Przyjemność
Najlepszy mężczyzna prowadzący
ten #SpiritAwards Nominowani do #BestMaleLead są: Clifton @ccollinsjr. ( #Oszukać ), @Frangaison. ( @Killingofkcfilm. ), @MichaelGryz ( #WildIndian ), #UdoKier ( @Swansongfilm. ) oraz @Simonrex. ( #Czerwona Rakieta ).
— Film Independent (@filmindependent) 14 grudnia 2021
Clifton Collins Jr., Jockey
Frankie Faison, Zabicie Kennetha Chamberlaina
Michael Greyeyes, Dziki Indianin
Udo Kier, Łabędzia Pieśń
Simon Rex, Czerwona Rakieta
Najlepsza kobieta prowadząca
Isabelle Fuhrman, Nowicjusz
Brittany S. Hall, wzór testowy
Patti Harrison, Razem
Taylor Paige, Zola
Kali Reis, Złap Fair One
Najlepsza drugoplanowa kobieta
ten #SpiritAwards Nominowani do #BestSupportingFemaie są: #Jessie Buckley ( @Thelostaughter. ), #AmyForsyth ( #nowicjusz ), #RuthNegga ( #Przechodzący ), #RevikaAnneReustle ( #Przyjemność ) oraz #SuzannaSyn ( #Czerwona Rakieta ).
— Film Independent (@filmindependent) 14 grudnia 2021
Jessie Buckley, Zaginiona córka
Amy Forsyth, nowicjusz
Ruth Negga, przechodząca
Revika Reustle, Przyjemność
Suzanna Son, Czerwona Rakieta
Najlepszy drugoplanowy mężczyzna
Colman Domingo, Zola
Meeko Gattuso, Królowa Chwały
Troy Kotsur, CODA
Will Patton, słodka rzecz
Chaske Spencer, Dziki Indianin
Najlepszy scenariusz
Nikole Beckwith, Razem
Janicza Bravo, Jeremy O. Harris, Zola
Maggie Gyllenhaal, Zaginiona córka
Mike Mills, chodź, chodź
Todd Stephens, Łabędzia Pieśń
Najlepszy pierwszy scenariusz
Lyle Mitchell Corbine, Jr., Dziki Indianin
Matta Fifera; Opowieść Sheldona D. Browna, Cykada
Shatara Michelle Ford, wzór testowy
Fran Kranz, Mass
Michał Sarnoski; Opowieść Vanessy Block, Michael Sarnoski, Pig
Najlepsza pierwsza funkcja
7 dni
Wykrzykiwać
Królowa Chwały
Wzór testu
Dziki Indianin
Nagroda Johna Cassavetesa
Kryptozoo
Oszukać
Shiva Baby
Słodka rzecz
To nie jest opowieść wojenna
Najlepsze zdjęcia
Do Chiara
Niebieski Bayou
Ludzie
Przechodzący
Zola
Najlepszy film dokumentalny
Wniebowstąpienie
Uciec
W tym samym oddechu
Procesja
Lato Duszy
Najlepszy montaż
Do Chiara
Zajazd Nigdzie
Nowicjusz
Zola
Zabójstwo Kennetha Chamberlaina
Nagroda Roberta Altmana
Masa
Najlepszy film międzynarodowy
ten #Nominowani dla #Najlepszy międzynarodowy film są: #Podział nr 6 (Finlandia 🇫🇮), #DriveMyCar (Japonia 🇯🇵), #ParallelMatki (Hiszpania 🇪🇸), #Kamyki (Indie 🇮🇳), #Mała mama (Francja 🇫🇷) i #Modlitwy za skradzione (Meksyk 🇲🇽). #SpiritAwards
— Film Independent (@filmindependent) 14 grudnia 2021
Komora nr 6
Prowadź mój samochód
Matki równoległe
Kamyczki
Mała mama
Modlitwy za skradzionych
Nagroda Producentów
Brad Becker-Parton
Pin-Chun Liu
Lizzie Shapiro
Nagroda „Ktoś do obejrzenia”
Alex Camilleri, Luzzu
Michał Sarnoski, Świnia
Gillian Wallace Horvat, Obwiniam społeczeństwo
Nagroda „Prawdziwszy niż fikcja”
Angelo Madsen Minax, North By Current
Jessica Beshir, Faya Dayi
Debbie Lum, spróbuj mocniej!
Kategorie telewizyjne
Najlepsza nowa seria nieskryptowa lub dokumentalna
Czarny i zaginiony
Pokaz Choe
Dama i Dale
Rodzina nuklearna
Philly D.A.
Najlepsza nowa seria scenariuszy
Blindspotting
To grzech
Psy rezerwacyjne
Podziemna kolej
Jesteśmy częściami damskimi
Najlepsza kobieca rola w nowej serii scenariuszy
Pomóż Mbedu, kolej podziemna
Anjana Vasan, Jesteśmy Lady Parts
Jana Schmieding, Wodospad Rutherford
Jasmine Cephas Jones, Blindspotting
Deborah Ayorinde, ONI: Przymierze
Najlepszy występ męski w nowej serii scenariuszy
Lee Jung-jae, Gra w kalmary
Olly Alexander, to grzech
Michael Greyeyes, Rutherford Falls
Murray Bartlett, Biały lotos
Ashley Thomas, ONI: Przymierze
Najlepsza obsada w nowej serii scenariuszy
Psy rezerwacyjne